Kergejõustiku MM Taipei: Meie liikmete võistluste kokkuvõte

Eestist esinesid meie liikmed Marja-Liisa Müllermann ja Rinat Raisp Kurtide MMil, 17.-23. juulini 2024.a

Esimesel võistluspäeval
Rinat Raisp startis 400m jooksus kolmandas eeljooksus kaheksandal rajal. Ta tegi väga hea stardi ja kogu jooks oli väga kontrollitud ja kindel. Tulemus oli hea – 53,24 ning sellest eeljooksust viies koht. Suur oli üllatus, kui selgus, et Rinat on taganud omale koha poolfinaalis. Sinna pääses ta 20.ajaga.

Teisel võistluspäeval
400 m jooksu poolfinaalis tegi hea jooksu Rinat Raisp, kes püstitas uue isikliku rekordi 52,41. See tulemus andis kokkuvõttes 15. koha.

Neljandal võistluspäeval
Marja-Liisa Müllermann tuli kuuendaks ajaga 17,08. 100m tõkkejooksu finaalis. Rinat Raisp jooksis 110m tõkkejooksu finaalis tulemuseks 17.82 ja saavutas sellega seitsmenda koha. 400m tõkkejooksu poolfinaalis sai Rinat Raisp aja 1.00.01 ja võimaluse osaleda finaalis.

Viimasel võistluspäeval
400 meetri tõkkejooksu finaalis tegi tubli jooksu  Rinat Raisp. Kui jooksu esimene pool oli enam-vähem korralik, siis teine pool läks tal seekord raskeks. Aeg 1.00,89, isiklikule rekordile jäi tulemus aga 2 sekundiga alla. Naiste kõrgushüppe finaalvõistlusel oli võistlustules Marja- Liisa Müllermann, kellel õnnestus ületada kõrgus 1.50, mis andis protokolli üheksanda koha.

Kokkuvõtteks toodi Eestisse 2 medalit, Tanel Vinsap võitis hõbeda 200m jooksus ning kaugushüppes kolmandaks.